Ubezpieczenie samochodu w leasingu w 2-gim i 3-cim roku. Jak je obniżyć?

Ubezpieczenia samochodowe (komunikacyjne OC+AC) czyli w pełnym pakiecie jest wymagane przez każdy leasing. Musimy je posiadać. Zwykle oferowane jest w pakiecie razem z leasingiem, tylko że jako osobna umowa z towarzystwem ubezpieczeniowym współpracującym z danym bankiem lub firmą leasingową.

"Ubezpieczenie samochodu w leasingu w 2-gim i 3-cim roku. Jak je obniżyć?"

Nest Bank: konto darmowe bez warunków. Czy warto wybrać ten bank?

Nest Bank to następca Banku Smart, który niedawno został połączony z BIZ Bankiem. Nowy brand, stare zasady. Nest bank podobnie jak poprzednik oferuje darmowe kont bez warunków do spełnienia przez klienta w celu uniknięcia prowizji. Co to oznacza w praktyce? Otóż bank nie pobiera żadnych opłat za standardowe czynności związane z prowadzeniem rachunku. Karta bankomatowa również jest darmowa.

"Nest Bank: konto darmowe bez warunków. Czy warto wybrać ten bank?"

Rolety rzymskie czy firany – co pasuje do stylu romantycznego?

Urządzając mieszkanie w stylu romantycznym, trzeba bardzo dokładnie zastanowić się nad doborem poszczególnych elementów, które zostaną wykorzystane w takiej aranżacji. W tym kontekście niezwykle ważną rolę odgrywają osłony okienne. Nierzadko pojawia się też dylemat do rozstrzygnięcia – czy lepsze będą firany, czy też może rolety rzymskie?

"Rolety rzymskie czy firany – co pasuje do stylu romantycznego?"