Gdzie są kredyty pozabankowe bez sprawdzania w BIK-u

Wszystkie instytucje finansowe, które należą do systemu bankowego w Polsce, mają obowiązek sprawdzania historii kredytowej klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Zapisane tam dane jednoznacznie stwierdzają jak potencjalny pożyczkobiorca radził sobie w przeszłości ze spłatą zobowiązań.

To właśnie na podstawie raportów BIK-u, banki podejmują decyzję o ewentualnym przyznaniu obcego finansowania. W przypadku niekorzystnej historii kredytowej pozostaje nam jedynie pomoc od znajomych lub od firm pożyczkowych tzw. parabanków. Kredyty udzielane poza systemem bankowym charakteryzują się wysokim oprocentowaniem. W zamian klienci parabanków otrzymują szybie kredyty bez zaświadczeń, poręczycieli i zdolności kredytowej. Wystarczy przyjść z dowodem tożsamości do najbliższego biura obsługi klienta. Zazwyczaj umowa podpisywana jest od ręki.

Coraz częściej pożyczki udzielane są online czyli drogą internetową. Po wysłaniu specjalnego wniosku online, doradcy finansowi danej instytucji umawiają się z klientem w dogodnym terminie i miejscu-w celu dopełnienia wszystkich formalności. Taką strategię dotarcia do klientów stosuje Provident, który jest obecny na naszym rynku od ponad 15 lat. Szacuje się, że do tej pory z usług Providenta skorzystało blisko 2,5 miliona klientów.

Zajrzyj także tutaj a dowiesz się gdzie i jak znaleźć inny ciekawy produkt finansowy dla osób zadłużonych – pożyczka prywatna pod weksel lub zastaw (Kredyciak.info). Przeczytaj komentarze innych internautów i zostaw swoją opinię jeśli już korzystałeś z tego typu usług.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze dane dotyczące pożyczki w tej instytucji – Provident.

Kredyt bez BIK – oferta Providenta

– internetowy wniosek
– szybki kontakt z klientem
– pożyczka już od 300 zł
– żadnych ukrytych opłat i prowizji
– bez poręczycieli
– spłata zobowiązania w ratach stałych
– stali klienci mogą otrzymać nawet 5 tys. zł

Pamiętajmy jednak, że Provident to instytucja finansowa, która ma wypracowany przez lata system windykacji należności i zawsze spłacajmy wszystkie raty na czas. To, że Provident nie sprawdza w BIK-u nie zwalnia nas od tego żeby rzetelnie wywiązywać się z spłacania pożyczonych pieniędzy zgodnie z harmonogramem spłat zawartych w umowie kredytowej. Nie jest to instytucja charytatywna i nie zajmuje się pomaganiem osobom z problemami finansowymi. Provident pożycza pieniądze na dość wysoki procent i prowadzi na tym dobrze prosperujący biznes.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (4 votes cast)
Gdzie są kredyty pozabankowe bez sprawdzania w BIK-u, 8.3 out of 10 based on 4 ratings

3 thoughts on “Gdzie są kredyty pozabankowe bez sprawdzania w BIK-u

  1. czy provident sprawdza bik? jak wygląda weryfikacja klientów w providencie zanim dadzą pożyczkę i czy ktoś kto jest w biku może tam dostać kredyt? nie korzystałam jeszcze nigdy z usług providenta i wolę najpierw poczytać opinie i komentarze jak ta instytucja działa w praktyce i czy ich pożyczki są sprawdzone i bezpieczne

  2. Jak wielu z Was wpadłam w kłopoty i szukam pożyczki. Banki nie chcą pożyczyć mi nawet 1000 zł bo mam złą historię w BIK. Nie chcę brać w parabankach bo mają strasznie duże opłaty.
    Z tych lepszych instytucji to nasunął mi się właśnie SKOK. Ich reklamy są zachęcające. Tylko czy oni też sprawdzają w BIK ? Miał ktoś z nimi doświadczenie w tym zakresie ? Może przymykają oko na niezbyt dobry raport ?

  3. Osobiście żałuję, że dla drobnostki kiedyś skorzystałam nierozważnie z ofert jakie są tu podawane. Na 6 miesięcy pożyczyłam 1000 zł i jak tylko myślę o tym ile musiałam oddać, to mnie trzęsie. Ludzie, przestrzegam Was przed pożyczkami pozabankowymi i parabankowymi.
    Jeżeli nie jest to niezbędne, to odpuście sobie te pożyczki !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*