Gdzie znaleźć pożyczki pozabankowe bez bik?

Każdy z nas chciałby zarabiać tyle, żeby nie musieć martwić się o jutro, swoją przyszłość, zapewnienie godnego życia rodzinie. Niestety nie zawsze owe marzenia stają się rzeczywistością. Wielu Polaków boryka się z kłopotami finansowymi, nie starcza im na opłaty, w sytuacjach ostatecznych zmuszeni się są zapożyczać.

Niestety banki nie patrzą na to przychylnym wzrokiem, co z kolei skutkuje tym, że kredytobiorcy muszą udać się po pomoc do instytucji pozabankowych. A tam czekają na nich pożyczki gotówkowe, które skutecznie mogą podratować domowy budżet, jednakże tylko chwilowo, bo przecież je też trzeba kiedyś spłacić. A taka rata może być naprawdę wysoka. Pożyczki pozabankowe jednakże nie muszą być znacznie droższe od tych tradycyjnych. Wszystko zależy od tego, gdzie je zaciągniemy. Firmy pożyczkowe, które mają ugruntowaną pozycję na polskim rynku mają w swojej ofercie produkty, które nie odbiegają znacząco swoimi kosztami, w tym wysokością oprocentowania od tych bankowych. Bo przecież ofertę kierują do tej samej grupy docelowej. Muszą więc być konkurencyjni.

Oczywiście jeśli zależy nam na czasie, pieniądze chcemy mieć na koncie jeszcze tego samego dnia musimy wiedzieć, że słono nas ta przyjemność będzie kosztować. Jednakże różne polecane pożyczki pozabankowe bez bik (Kredytol.pl) udzielane są też przez osoby prywatne, a z nimi można negocjować wysokość oprocentowania, termin spłaty pożyczki. Najważniejsze, że są firmy, ludzie, do których można zwrócić się po finansową pomoc., pożyczkę pozabankową, która jest alternatywą dla tej udzielanej przez banki.

Przykładowa firma udzielająca pożyczek pozabankowych

Interesują Cię pożyczki społecznościowe? Szukasz prywatnego inwestora, który pożyczy Ci określoną sumę pieniędzy – szybko, tanio, na jak najlepszych warunkach? Zamiast myśleć o innych pożyczkach pozabankowych przekonaj się do idei social lending, którą szerzy między innymi firma Future Net, która stworzyła z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zainwestować oraz tych, którzy chcą pożyczyć pieniądze – serwis Pozycz.pl. Firma dostała dofinansowanie na inwestycję w ramach programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 8.1 ‘Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej’. W ciągu kilkunastu miesięcy się rozwinęła – zatrudnienie w firmie znalazło kilka osób.

Żeby korzystać z możliwości, jakie daje serwis Pozycz.pl należy się oczywiście zarejestrować. Sprawdzone zostaną wszelkie dane, które należy udostępnić a następnie można zacząć swoją przygodę z pożyczkami społecznościowymi. Warto pamiętać o tym, że zawsze istnieje możliwość negocjowania zarówno oprocentowania jak i terminu spłaty pożyczki. Tym samym nie taki diabeł straszny jak go malują – pożyczka społecznościowa nie musi być wcale droższa od tej bankowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
Gdzie znaleźć pożyczki pozabankowe bez bik?, 8.0 out of 10 based on 2 ratings

One thought on “Gdzie znaleźć pożyczki pozabankowe bez bik?

  1. Czy to co tutaj opisujecie można załatwić przez internet? Chciałbym wszelkie formalności dopełnić za pośrednictwem internetu i kuriera. Nie lubię chodzić po bankach.
    Jeśli ten komfort jest drogi to rezygnuję, ale jeśli to jest w standardowej ofercie to chętnie skorzystam.
    Potrzebuję w sumie nie dużo bo 3000 zł. Spłacę na raty przez 6 miesięcy. Proszę o przysłanie na mojego maila konkretnych informacji i wyliczeń rat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*