Szybka pożyczka dla bezrobotnych

Niechlubne dane Biura Informacji Gospodarczej o zadłużonych Polakach, niestety rzutują negatywnie na nasze zwyczaje pożyczkowe. Zaległe zobowiązania naszych rodaków wynoszą blisko 36 miliardów złotych. Natomiast osób mających problemy z terminowym regulowaniem rat kredytowych jest już ponad 2 miliony.

Czy naprawdę jest tak źle z naszą wypłacalnością?. O dziwo 95 procent osób posiadających kredyty, spłaca regulaminowo swoje zobowiązania. Największa dyscyplina panuje wśród posiadaczy kredytów hipotecznych. Jak się pewnie domyślacie, problem przeterminowanych zobowiązań finansowych najczęściej dotyczy mikropożyczek- do dwóch tysięcy złotych.

Nawet w liberalnych parabankach możemy się narazić na kontakt z firmą windykacyjną. Tego typu pożyczki są szczególnie kuszące dla bezrobotnych. Są to także atrakcyjne i popularne pożyczki pozabankowe dla poważnie zadłużonych (Capital.waw.pl) i takich , którzy nie mają już zdolności kredytowej. Dla niektórych jest to pierwszy krok do popadnięcia w spiralę długów. Na szczęście są w Polsce osoby rozsądnie podchodzące do tematu mikropożyczek pozabankowych. Dla nich prezentujemy poniższą ofertę.

Oferta pożyczki dla bezrobotnych w MiniCredit:

– kwota pożyczki od 100 do 1500 złotych
– maksymalny okres kredytowania wynosi 30 dni
– minimalny okres spłaty zobowiązania wynosi 5 dni
– przykładowa pożyczka( w kwocie 1500 zł, na 30 dni, RRSO 819 proc., całkowity koszt pożyczki wynosi 300 zł)

Kredyt gotówkowy bez Rekomendacji T – oferta BOCIAN Pożyczki

Zgodnie z wytycznymi Rekomendacji T, wielkość miesięcznych rat wszelkich kredytów nie może przekroczyć 50 procent naszego wynagrodzenia. Biorąc pod uwagę dotychczasowe zwyczaje zadłużeniowe Polaków, obecne przepisy poważnie utrudnią im dostęp do obcego finansowania. W przypadku osób zarabiających powyżej przeciętnej krajowej, raty kredytów mogą maksymalnie stanowic 65 procent dochodów. Rekomendacja T zwraca także uwagę na sposób ustalania zdolności kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców. W bankach odchodzi się od dokumentowania przez klientów wynagrodzenia samymi oświadczeniami. Jednak instytucje parabankowe stawiają klientom łagodniejsze wytyczne.

Szczegóły oferty BOCIAN Pożyczki:

– kredyt bez BIK
– łagodna procedura
– odbiór pożyczki w domu
– minimalna wielkość pożyczki to 300 zł
– maksymalnie można pożyczyć 6 tys. zł
– bez poręczycieli
– spłata rat w okresach cotygodniowych
– okres kredytowania od 18 do 62 tygodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (3 votes cast)
Szybka pożyczka dla bezrobotnych, 5.3 out of 10 based on 3 ratings

3 thoughts on “Szybka pożyczka dla bezrobotnych

  1. szukam pożyczki pozabankowe, które oferowane są przez firmy lub instytucje i można je odbierać w bankomacie. słyszałam, że takie właśnie można łatwo znaleźć w internecie więc proszę was bardzo o wskazanie gdzie znaleźć jaka jest pożyczka bez sprawdzania w bik i krd i to taka, którą odbiera się w bankomatach. a jeśli nie ma takich ofert to może warto pomyśleć bo pożyczka 50, 100, 200, 300, 400, 500 czy nawet 1000 złotych – odbiór bankomat to mógłby być naprawdę hit 🙂

  2. nie mam bladego pojęcia czy w eurobanku sprawdzany jest ten cały rejestr biku czy jak to się tam nazywa, a tak się reklamują i wszędzie pchają z ofertami, że warto spytać bo może któregoś dnia będzie mi potrzebna pożyczka i będę chciał skorzystać z ich usług

  3. Kto na pewno udziela pożyczek bezrobotnym ? Straciłam pracę pół roku temu i niestety nie miałam dochodów. Pilnie potrzebuję spłacić komornika i dlatego szukam pożyczki. Szukam też pracy i zapewne niedługo ją znajdę, ale póki co jestem bezrobotna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*