Rolety rzymskie czy firany – co pasuje do stylu romantycznego?

Urządzając mieszkanie w stylu romantycznym, trzeba bardzo dokładnie zastanowić się nad doborem poszczególnych elementów, które zostaną wykorzystane w takiej aranżacji. W tym kontekście niezwykle ważną rolę odgrywają osłony okienne. Nierzadko pojawia się też dylemat do rozstrzygnięcia – czy lepsze będą firany, czy też może rolety rzymskie?

"Rolety rzymskie czy firany – co pasuje do stylu romantycznego?"

Jak przeprojektować własne strony internetowe

Zastanawiając się nad tym, czy naszej stronie internetowej, którą uruchamialiśmy kilka lat temu, nie przydałaby się modyfikacja, powinniśmy przede wszystkim zacząć od przeanalizowania tego, jak prezentujemy się na tle konkurentów oraz, czy nie zauważyliśmy, że na nasz serwis wchodzi coraz mniejsza liczba użytkowników.

"Jak przeprojektować własne strony internetowe"

Jak sklepy internetowe powinny budować wizerunek i zaufanie

Zakupy w Internecie robimy coraz częściej. Po tym, jak już zdecydujemy się kupić online pierwszy raz i jesteśmy zadowoleni z zakupu, bez większego zawahania się kupujemy, szczególnie u tego samego sprzedającego ponownie. Na tym właśnie polega lojalność klienta, która jest niezwykle cenna, szczególnie współcześnie.

"Jak sklepy internetowe powinny budować wizerunek i zaufanie"

Jak chronić dziecko przed słońcem – dobre rady

Dzieci przepadają za wiosną i latem. Kojarzą się z wycieczkami, spacerami, zabawą w piaskownicy i plażą – tak spędzony czas sprawia, że uśmiech nie schodzi im z twarzy.  Aby długie godziny spędzane na świeżym powietrzu nie miały przykrych konsekwencji, konieczne jest stosowanie się do pewnych zasad. Podczas tych beztroskich chwil niezbędna jest skuteczna ochrona przeciwsłoneczna dziecka, która ochroni jego skórę przed poparzeniem słonecznym.

"Jak chronić dziecko przed słońcem – dobre rady"