Ofin – Jak pożyczyć 1500 zł gratis na 0%?

Ofin to nieco mniej znana firma pożyczkowa działająca na rynku internetowych pożyczek błyskawicznych, a przynajmniej zdecydowanie mniej znana niż Vivus, Wonga. O Providencie nie wspominam nawet, bo to inna grupa i nieco inny sektory rynku. Tam nie ma co liczyć na darmową pożyczkę.

Ofin podobnie jak Vivus ma dosyć dobre opinie w Internecie. Podobna jest również oferta tych dwóch firm. Vivus oferuje pierwszą pożyczkę gratis do 1600 zł na 30 dni, z kolei Ofin do 1500 zł na 30 dni, czyli identycznie jak Ekspres Kasa. Dodam, że np. Wonga daje 750 zł na 60 dni za 10 zł jako pierwszą pożyczkę.

Cała filozofia polega na tym, że musimy taką pożyczkę spłacić w terminie, bowiem w innym wypadku przestanie być darmowa, także przestrzegam przed przedłużaniem okresu spłaty, bo to kosztuje sporo.

Jeśli ktoś korzystał już kiedyś z Vivusa to nie powinien mieć problemów.

Jak to się robi w Ofin

Procedura jest dość prosta – ustawiamy sobie suwak na darmową kwotę, czyli 1500 zł na 30 dni (powinno być to z resztą domyślnie ustawione). W każdym razie w dymku powinna nam się pojawiać informacja – “Pierwsza pożyczka za 0 zł”.

Następnie klikamy weź pożyczkę. Przekieruje nas deo wniosku, który musimy wypełnić naszymi danymi.

Kolejny krok to weryfikacja. Musimy wykonać przelew weryfikacyjny na otrzymany od Ofin numer rachunku. Jest to niezbędne w celu weryfikacji naszych danych osobowych i konta bankowego. Musimy posiadać rachunek bankowy jeżeli chcemy pożyczyć pieniądze w ten sposób. Nasze dane muszą się zgadzać. Nie może być to rachunek kogoś z rodziny. Musi być nasz.

Po wykonaniu tej czynności czekamy na decyzję dotyczącą przyjęcia, bądź odrzucenia wniosku. W przypadku akceptacji powinniśmy otrzymać pieniądze na nasz rachunek. Czas po jakim otrzymamy przelew uzależniony może być od banku w jakim posiadamy konto.

W ten sposób możemy pożyczyć na miesiąc 1500 zł, ale tylko raz jako nowy klient. Kolejnej pożyczki nie opłaca się już brać w Ofin, bo będzie droga. Jeśli zajdzie potrzeba wtedy wybieramy inna podobną firmę oferującą promocję na pierwszą darmową pożyczkę.

Inne firmy oferujące pierwsza pożyczkę gratis

  • Vivus 1600 zł 30 dni RRSO 0% Opłaty: 0
  • Ekspres Kasa 1500 zł 30 dni RRSO 0% Opłaty: 0
  • Smart Pożyczka 600 zł 30 dni RRSO 0% Opłaty: 0
  • Wonga 750 zł na 60 dni za 10 zł RRSO 0% Opłaty: 10zł

Uczulam osoby, które mają tendencję do niespłacania pożyczek w terminie. Uwierzcie nie będzie się wam to opłacać.

Źródła:
[1] ofin.pl
[2] http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/ofin-pl-pozyczki-opinie.html – “Pożyczki Ofin.pl – opinie – Bez BIK, szybkie pożyczki internetowe”.
[3] pozyczkaportal.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
Ofin - Jak pożyczyć 1500 zł gratis na 0%?, 6.5 out of 10 based on 2 ratings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*