Bocian pożyczki – szybka pożyczka dla zadłużonych?

Jeśli chcemy skorzystać z pożyczki bez wykazywania zdolności kredytowej to powinniśmy się udać do instytucji parabankowej. Większość z nas upatruje dzisiejsze problemy zadłużeniowe Polaków w działalności owych firm pożyczkowych. Zarzuca się im nierzetelną reklamę i przede wszystkim wprowadzanie w błąd klienta.

Trudno się dziwić takim opiniom, jeśli z miesiąca na miesiąc rośnie liczba zadłużonych Polaków, a wszyscy wiemy doskonale jak łatwo zdobyć kredyt w parabanku. Z drugiej strony każdy jest kowalem własnego losu i powinien podejmować świadome decyzje finansowe. W chwili kiedy raty kredytowe przewyższają nasze dochody, wpadamy w spiralę długów. Nie jest to sytuacja bez wyjścia. Wystarczy pomyśleć o sensownym rozwiązaniu i prześledzić wszystkie dostępne na rynku oferty kredytowe.

Jednak w pierwszej kolejności warto zmniejszyć wydatki w codziennym życiu.  Może się okazać, że proste usługi finansowe oferowane przez parabanki mogą być lekiem na nasze problemy zadłużeniowe. Nawet w przypadku negatywnego wpisu, w Biurze Informacji Kredytowej nie otrzymamy tam odmownej decyzji udzielenia pożyczki. Na terenie całej Polski działa ciekawa firma Bocian Pożyczki.

Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w obszarze prostych pożyczek gotówkowych bez sprawdzania historii kredytowej. Jest to rzeczywiście szybka pożyczka bez bik dla zadłużonych (Kredytybezbik.blogan.pl) i nie posiadających pozytywnej opinii w bankowej informacji kredytowej. Oferta dostępna w Bocian Pożyczki zakłada dwie opcje wypłaty przyznanych środków pieniężnych- w formie gotówkowej, w domu klienta i w formie przelewu na wskazane konto bankowe.

Bocian Pożyczki – oferta:

– uproszczona procedura przyznania pożyczki
– pożyczka w kwocie od 300 do 6000 złotych
– cotygodniowa spłata rat kredytowych
– okres kredytowania do 62 tygodni
– dobrowolne ubezpieczenie pożyczki
– bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej – bez BIK-u

Zachęcamy wszystkich , którzy już skorzystali z oferty firmy Bocian Pożyczki do wyrażania swoich opinii i pisania obiektywnych komentarzy o tym czy warto korzystać z ich usług i jak w praktyce wygląda obsługa klienta. Pamiętajmy, że każdy nie zależny komentarz lub opinia to także pomoc dla osób które są zadłużone. Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy i opinii dlatego korzystajmy z tego zawsze kiedy szukamy pomocy nie tylko finansowej, ale także w innych sprawach związanych z codziennym życiem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (12 votes cast)
Bocian pożyczki - szybka pożyczka dla zadłużonych?, 6.0 out of 10 based on 12 ratings

9 thoughts on “Bocian pożyczki – szybka pożyczka dla zadłużonych?

 1. szukam gdzie znaleźć pomocy finansowej i szybkiej pożyczki w gotówce bo tonę w długach i muszę jakoś wszystko poukładać. szybka pożyczka pozabankowa dla osób, które są zadłużone na pewno by mi pomogła tylko musi być na nie duży procent. jeśli oprocentowanie będzie małe to na pewno dam radę wszystko spłacać w terminie

 2. kto się orientuje czy w pożyczki bocian sprawdzany jest bankowy informator kredytowy i jakieś inne bazy typu krajowy rejestr długów? szukam pożyczki pozabankowej bez bik i krd więc dlatego staram się dowiedzieć co na dzień dobry sprawdzają w bocianie zanim przydzielą gotówkę i dadzą zgodę na pożyczkę.

 3. no właśnie ostatnio widziałem ich reklamy na tramwajach i ogólnie widuję coraz częściej w internecie. bardzo mnie interesuję opinie i komentarze klientów, którzy już mieli możliwość skorzystania z ich usług. jest to chyba świeża instytucja i naprawdę warto znać co sądzą o nich ich dotychczasowi klienci.

 4. Jakoś nie mam zaufania do takich firm. Prawdę mówiąc jestem sceptycznie nastawiony do zjawiska zadłużania się w celu spłacenia długów. To najkrótsza droga do wpadniecia w spiralę kredytową. A gdy już się w nią wpadnie, to naprawdę ciężko wyjść na prostą.
  Mogę się oczywiście mylić…

 5. popadłem w tak zwaną spiralę kredytową z której ciężko jest mi się wydostać bo nabrałem za dużo pożyczek, które teraz kompletnie dobijają mnie ratami i odsetkami. jedyna pomoc jaka mi przychodzi do głowy to jakiś szybki tak zwany kredyt konsolidacyjny, który wszystkie te moje raty połączy w jedną. proszę o pomoc jeśli ktoś wie gdzie i jak taki kredyt znaleźć

 6. mam u nich zaciągnięta pożyczkę i trochę się zaczynam spóźniać ze spłatą jednak oczywiście wszystko zamierzam normalnie spłacić. tylko boję się, że zgłosza mnie do BIK-u i jeszcze bardziej narobią mi tam problemów . macie jakąś wiedzę czy oni oddają tam takich co nie spłacają pożyczek zgodnie z umówionym terminem?

 7. Bocian pożyczki udziela szybko i bezproblemowo pożyczek. Nie sprawdzaja w BIK, i nie wpisują do BIK jak ktoś nie oddaje tylko staraja sie dogadac na spłaty.

 8. Zbyt pięknie mi to wszystko wygląda. Nie sprawdzają w bik, dogadują się w kwestii spłaty, nie robią problemów, gdy ktoś się spóźnia… tylko jak długo? Takie firmy nie działają bezinteresownie i na pewno gdzieś jest jakiś haczyk. Proponuję dokładniej przyjrzeć się umowie, a zwłaszcza temu, co jest napisane drobnym maczkiem

 9. Jestem bylym pracownikiem firmy Bocian Pozyczki, znam zasady udzielania pozyczek “od kuchni”, dla dobra ludzi nie polecam tej firmy, Provident jest jaki jest ale oprocentowanie ma nizsze i klientow traktuja z szacunkiem nie to co Kierownictwo Bocina! Nie polecam rowniez pracy jako przedstawiciel w tej firmie, nie pracuje tam od ponad 2 miesiecy i nadal nie otrzymalam wynagrodzenia! wykorzystuja ludzi i traktuja jak zwyklych roboli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*